SRN4012T-4R7M
Bourns
FIXED IND 4.7UH 1.5A 95 MOHM SMD
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +