SRN3015-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 500mA 959mOhm DCR 1212 T/R
描述 +
Search Keywords: SRN3015330M
  • 部件编号:
    SRN3015-330M
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    500 mA
  • Maximum DC Resistance:
    959 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C