SRN3015-1R0Y
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz 16Q-Factor Ferrite 2.35A 0.048Ohm DCR 1212 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
描述 +
Search Keywords: SRN30151R0Y
  • 部件编号:
    SRN3015-1R0Y
  • Inductance:
    1 uH
  • Tolerance:
    30 %
  • Maximum DC Current:
    2.35 A
  • Maximum DC Resistance:
    48 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C