SRN3010-4R7M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 7Q-Factor Ferrite 1.7A 0.21Ohm DCR 1212 T/R
+ see all
产品说明书 附件
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
描述 +
Search Keywords: SRN30104R7M
  • 部件编号:
    SRN3010-4R7M
  • Inductance:
    4.7 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.7 A
  • Maximum DC Resistance:
    210 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C