SRN3010-330M
Bourns
Inductor Power - Semi-Shielded - Wirewound - 3 x 3 x 1mm - 33 µH - 100KHz - 500mA - 1.32m Ohm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRN3010330M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRN3010-330M
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    33 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    500 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.32 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C