SRN2010TA-2R2M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.2A 0.145Ohm DCR 0806 Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRN2010TA2R2M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRN2010TA-2R2M
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    1.2 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.145(Typ) Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C