SRF4532-101Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 100uH 5kOhm 100kHz 0.2A 8.9Ohm DCR SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF4532101Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF4532-101Y
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Dimension:
    4.7mm x 3.4mm x 3 mm