SRF2012-670YA
Bourns
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 400mA 250mOhm DCR SMD T/R
描述 +
Search Keywords: SRF2012670YA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF2012-670YA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Family:
    SRF2012A
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    2.2mm x 1.4mm x 1.4 mm