SRF1260-470M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH/188uH 20% 100KHz Ferrite 2.71A/1.35A 86mOhm/340mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRF1260470M
  • 部件编号:
    SRF1260-470M
  • Inductance:
    47,188 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.71,1.35 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.086,0.34 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C