SRF0905A-501Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 500uH 1kOhm 100kHz 1A 150mOhm DCR SMD Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: SRF0905A501Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0905A-501Y
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Family:
    SRF0905A
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    9.5mm x 6.3mm x 5.3 mm