SRF0905A-500Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 50uH 1.5kOhm 1kHz 800mA 320mOhm DCR SMD Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0905A500Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0905A-500Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    9.5mm x 6.3mm x 5.3 mm