SRF0905-251Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 250uH - 600 Ohm - 100 kHz - 1.2A - 9.2 x 6 x 5mm.
描述 +
Search Keywords: SRF0905251Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0905-251Y
    1000
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm