SRF0905-250Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 25uH 600Ohm 1kHz 1A 160mOhm DCR SMD T/R
描述 +
Search Keywords: SRF0905250Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0905-250Y
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Configuration:
    Dual
  • Family:
    SRF0905
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm