SRF0905-102Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 1mH - 1.5kOhm - 100kHz - 800mA - 9.2 x 6 x 5mm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0905102Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0905-102Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Family:
    SRF0905
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm