SRF0703-8R2M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH/32.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.19A/1.1A 77.2mOhm/306mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRF07038R2M
  • 部件编号:
    SRF0703-8R2M
  • Inductance:
    8.2,32.8 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.19,1.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.0772,0.306 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C