SRF0703-821M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH/3280uH 20% 100KHz Ferrite 270mA/134mA 5.01Ohm/20.07Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRF0703821M
  • 部件编号:
    SRF0703-821M
  • Inductance:
    820,3280 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    270,134 mA
  • Maximum DC Resistance:
    5.01,20.07 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C