SRF0703-681M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH/2720uH 20% 100KHz Ferrite 290mA/143mA 3.96Ohm/16.17Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRF0703681M
  • 部件编号:
    SRF0703-681M
  • Inductance:
    680,2720 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    290,143 mA
  • Maximum DC Resistance:
    3.96,16.17 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C