SRF0703-221M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH/880uH 20% 100KHz Ferrite 520mA/260mA 1.48Ohm/5.5Ohm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0703221M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0703-221M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    220,880 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    0.52,0.26 A
  • Maximum DC Resistance:
    1.48,5.5 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C