SRF0703-101M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH/400uH 20% 100KHz Ferrite 730mA/367mA 0.715Ohm/2.64Ohm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0703101M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0703-101M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    100,400 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    730,367 mA
  • Maximum DC Resistance:
    0.715,2.64 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
  • Protection Style:
    Shielded
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 80
Ships today, if you order in Buy all 80 in-stock or the regular minimum order quantity of 500