SMCJ33CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 33V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
描述 +
Search Keywords: SMCJ33CA
  • 部件编号:
    SMCJ33CA
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Family:
    CD214C-T33CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    28.1 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    53.3 V