SMCJ18CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
描述 +
Search Keywords: SMCJ18CA
  • 部件编号:
    SMCJ18CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    51.4 A
  • Family:
    CD214C-T18CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    29.2 V