SMCJ130A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 130V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
描述 +
Search Keywords: SMCJ130A
  • 部件编号:
    SMCJ130A
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    209 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    7.2 A