SMBJ85CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 85V 600W 2-Pin SMB
描述 +
Search Keywords: SMBJ85CA
  • 部件编号:
    SMBJ85CA
  • Family:
    CD214B-T85CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    4.4 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    137 V