SMBJ60CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 60V 600W 2-Pin SMB
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SMBJ60CA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SMBJ60CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214B-T60CA
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    96.8 V
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    6.2 A