- SMBJ33CA
描述
TVS Diode Single Bi-Dir 33V 600W 2-Pin SMB T/R
Search Keywords: SMBJ33CA
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Bourns
部件编号:SMBJ33CA
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541100070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Dimension:4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
Maximum Peak Pulse Current:11.3 A
Family:SMBJ33CA
Configuration:Single
Maximum Clamping Voltage:53.3 V