SMBJ30CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vwm 30V 600W Bidir Smb Aec-Q/Tape & Reel - 7" Reel |Bourns SMBJ30CA-Q
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +