SMBJ16CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 16V 600W 2-Pin SMB T/R
描述 +
Search Keywords: SMBJ16CA
  • 部件编号:
    SMBJ16CA
    3000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    23.1 A
  • Family:
    SMBJ16CA
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Clamping Voltage:
    26 V