SMBJ100A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 600W 2-Pin SMB
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SMBJ100A
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SMBJ100A
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    3.7 A
  • Family:
    CD214B-T100A
  • Maximum Clamping Voltage:
    162 V