SMAJ54CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 54V 400W 2-Pin SMA T/R
描述 +
Search Keywords: SMAJ54CA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SMAJ54CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    4.6 A
  • Family:
    SMAJ54CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    87.1 V