SMAJ36CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vwm 36V 400W Bidir Sma Aec-Q/Tape & Reel - 7" Reel |Bourns SMAJ36CA-Q
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +