SMAJ20CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 20V 400W 2-Pin SMA T/R
描述 +
Search Keywords: SMAJ20CA
  • 部件编号:
    SMAJ20CA
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
    5000
  • Family:
    SMAJ20CA
  • Configuration:
    Single
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    32.4 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    12.3 A