SMAJ17CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 17V 400W 2-Pin SMA
描述 +
Search Keywords: SMAJ17CA
  • 部件编号:
    SMAJ17CA
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Peak Pulse Current:
    14.5 A
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    27.6 V