SMAJ16CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 16V 400W 2-Pin SMA T/R
描述 +
Search Keywords: SMAJ16CA
  • 部件编号:
    SMAJ16CA
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Clamping Voltage:
    26 V
  • Family:
    SMAJ16CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    15.3 A