SF-0402F075-2
Bourns
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 24V SMD Solder Pad 0402 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SF0402F0752
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SF-0402F075-2
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Type:
    Chip
  • Fuse Size:
    1 x 0.52 x 0.35 mm
  • Acting:
    Fast
  • Current Rating:
    0.75 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    N/A
  • Maximum DC Voltage Rating:
    24 V