SDR6603-100M
Bourns
Inductor Power Wirewound 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 1.1A 160mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR6603100M
  • 部件编号:
    SDR6603-100M
    EAR99
    600
  • Inductance:
    10 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    160 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C