SDR1806-5R6ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 6.4A 15mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR18065R6ML
  • 部件编号:
    SDR1806-5R6ML
  • Inductance:
    5.6 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    6.4 A
  • Maximum DC Resistance:
    15 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C