SDR1806-330ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 33uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 3A 68mOhm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SDR1806330ML
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SDR1806-330ML
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Inductance:
    33 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    3 A
  • Maximum DC Resistance:
    68 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C