SDR1006-470KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.25A 170mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR1006470KL
  • 部件编号:
    SDR1006-470KL
    EAR99
    800
  • Inductance:
    47 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    1.25 A
  • Maximum DC Resistance:
    170 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C