SDR1005-222KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 2.2mH 10% 1KHz 85Q-Factor Ferrite 200mA 8.2Ohm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SDR1005222KL
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SDR1005-222KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    2.2 mH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    200 mA
  • Maximum DC Resistance:
    8.2 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C