SDR0805-681KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 280mA 2.8Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR0805681KL
  • 部件编号:
    SDR0805-681KL
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    680 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    280 mA
  • Maximum DC Resistance:
    2.8 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C