SDR0805-100ML
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 7.8 x 7.8 x 5.3mm - 10 uH - 1KHz - 2.3A - 70m Ohm.
描述 +
Search Keywords: SDR0805100ML
  • 部件编号:
    SDR0805-100ML
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    10 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.3 A
  • Maximum DC Resistance:
    70 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C