SDR0703-120KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 900mA 180mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR0703120KL
  • 部件编号:
    SDR0703-120KL
  • Inductance:
    12 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    900 mA
  • Maximum DC Resistance:
    180 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C