SDR0604-560KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 680mA 420mOhm DCR Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: SDR0604560KL
  • 部件编号:
    SDR0604-560KL
  • Inductance:
    56 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    680 mA
  • Maximum DC Resistance:
    420 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C