SDR0604-221KL
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 5.8 x 5.8 x 4.8mm - 220 uH - 1KHz - 350 mA - 1.57 Ohm.
描述 +
Search Keywords: SDR0604221KL
  • 部件编号:
    SDR0604-221KL
  • Inductance:
    220 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    350 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.57 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C