SDR0503-330KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 33uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 700mA 380mOhm DCR Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: SDR0503330KL
  • 部件编号:
    SDR0503-330KL
    EAR99
    500
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    700 mA
  • Maximum DC Resistance:
    380 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C