SDR0403-330KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 33uH 10% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 640mA 540mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR0403330KL
  • 部件编号:
    SDR0403-330KL
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    640 mA
  • Maximum DC Resistance:
    540 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C