SDR0403-101KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 100uH 10% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 350mA 1.9Ohm DCR T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SDR0403101KL
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    SDR0403-101KL
  • Ölçü Birimi:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    100 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    350 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.9 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C