SDE0403A-150M
Bourns
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.85A 0.259Ohm DCR Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +