RLB0914-271KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 270uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.77A 0.68Ohm DCR RDL Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RLB0914271KL
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    RLB0914-271KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Inductance:
    270 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    680 mOhm
  • Maximum DC Current:
    650 mA