RL181S-332J-RC
Bourns
RF Choke Shielded Wirewound 3.3mH 5% 1KHz 100Q-Factor 50mA 6.1Ohm DCR RDL Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RL181S332JRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    RL181S-332J-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    3.3 mH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    6.1 Ohm
  • Maximum DC Current:
    50 mA